3 דברים שלא ידעתם על שערי בטיחות

באופן כמעט אינסטינקטיבי אתם מנסים לפעול תמיד כדי למצוא את הדרכים הכי בטוחות עבורכם – הוספת מנעול לדלת הכניסה לבית שלכם, הוספת קודן לרכב שלכם, ורכישת מעמד סיליקון עמיד בפני חום למכשירים כמו פן או מחליקי שיער. אז מה קורה כשלתמונה נכנסים גם הילדים שלכם? ובכן, גם להם אתם חייבים לדאוג לרשת בטיחות איכותית ומקצועית, שכחלק ממנה נמצאים גם שערי בטיחות. שערי בטיחות הם בעלי חשיבות עליונה בהגנה על הילדים שלכם, אז הנה 3 דברים שלא בטוח ידעתם עליהם.

שערי בטיחות – החומרים שמהם הם עשויים

שערי בטיחות יכולים להגיע אליכם כשהם עשויים במגוון חומרים – החל מעץ ועד פלסטיק. הרעיון כאן הוא להעניק לכם את האפשרות לבחור את החומר שהכי מתאים לכם לא רק מבחינה עיצובית לבית אלא גם, ובעיקר כמובן, מבחינה בטיחותית, כך שתוכלו לבחור בחומר שבו אתם הכי מאמינים ועליו אתם הכי סומכים.

הצורות של שערי בטיחות

שערי בטיחות מגיעים בכמה צורות שונות. תוכלו למצוא היום שערי בטיחות שמתקפלים לאחד הצדדים בזמן הפתיחה שלהם ומאפשרים מעבר, שערי בטיחות שננעלים בטריקה, שערי בטיחות שנפתחים כמו דלת – פנימה והחוצה, שערי בטיחות שהם מעין גדר אחידה שתוחמת מקום מסוים ועוד. באופן הזה תוכלו לבחור שערי בטיחות לכל מקום בבית – החל מתחימת הסלון ועד חסימת מעברים למטבח, לגרמי מדרגות ועוד.

שערי בטיחות מונעים אסונות גדולים

מעבר לפרטים הטכנים, חשוב גם להבין ששערי בטיחות הם המפתח להגנה המקסימלית על הילדים שלכם. אם הם בדיוק התחילו לזחול או ללכת ולהגיע בכוחות עצמם ממקום למקום, שערי בטיחות הם אלו שיכולים להגן עליהם מפני הגעה למקומות מסוכנים, מפני נפילות ועוד. רכשו עוד היום שערי בטיחות בחנות של בייבי סתיו ותהנו מאיכות ומקצועיות מקסימלית!